Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2019-05-06


Oklej auto jak Mistrz - Warsztaty aplikacyjne z Avery Dennison i Integart.

Termin: 21-05-2019 - 23-05-2019

W imieniu Avery Dennison Graphic Academy oraz Integart zapraszamy do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach z oklejania samochodów foliami Avery Dennison.

Trzy dni oklejania w trzech miastach Polski! 21-23 maja: Katowice – Warszawa – Poznań!

Pod okiem Vladimira "Valde Vay" Kireeva - jednego z najlepszych aplikatorów rosyjskiej sceny carwrappingowej, wielokrotnego finalisty, certyfikowanego aplikatora AD, uczestnicy poznają najlepsze i najciekawsze rozwiązania aplikacyjne z wykorzystaniem folii Avery Dennison klasy Premium, przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Drugim trenerem prowadzącym warsztaty będzie znany od wielu lat w Car Wrappingu, certyfikowany aplikator oraz mentor marki Avery Dennison – Dariusz Tondera.

Wiedza – praktyka – wymiana doświadczeń – podczas trzech bloków warsztatów, trenerzy pokażą jak wykorzystując folie Avery Dennison Supreme Wrapping TM Film, stosując odpowiednie zabiegi i triki zmienić auto, nadając mu nie tylko niebanalny styl i oryginalne wzory, ale także ochronić jego lakier.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję pracować na wylewanej folii MPI 1104 EA, przeznaczonej do aplikacji wymagających projektów 3D oraz trudnych elementów pojazdów, takich jak nity i przetłoczenia. Po raz pierwszy zaprezentujemy nowość w ofercie laminatów wylewanychlaminaty serii DOL 1400Z. Laminaty mają ulepszone parametry "dopasowania się" w tym także 3D, są bardziej przezroczyste i rozciągliwe oraz kompatybilne ze wszystkimi technologiami druku cyfrowego.

W odpowiedzi na niezmiennie duże zainteresowanie wykorzystaniem folii do zabezpieczania karoserii przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak błoto, kamienie, piasek czy sól drogowa, Vladimir Kireev oraz Dariusz Tondera pokażą jak łatwo i szybko wykorzystać do tego bezbarwną, ochronną folię Supreme Protection Film XI.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy firmy specjalizujące się w oklejaniu pojazdów. Obowiązuje rejestracja online. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 199zł netto/os. Maksymalna ilość osób z jednej firmy: 2.

Harmonogram:

  • 21 maja: KATOWICE: ul. Wojska Polskiego 2,
  • 22 maja: BRWINóW K. WARSZAWY: siedziba Avery Dennison, Moszna Parcela 29, Brwinów,
  • 23 maja: POZNAŃ – KRZESINY: oddział Integart, ul. Tarnowska 10c.

Agenda:

  • 09:00 - 09:20 - Przywitanie uczestników
  • 09:20 - 11:00 - Część teoretyczna (panel dyskusyjny)
  • 11:00 - 11:15 - Przerwa kawowa
  • 11:15 - 11:00 - Część praktyczna
  • 13:30 - 14:00 - Lunch
  • 15:45 - 16:00 - Zakończenie, wręczenie dyplomów

Zapraszamy do rejestracji. Uwaga: zgłoszenie nie jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach.

Rejestracja zakonczona