Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2019-04-24


FESPA 2019 z Integart i HP Stitch

Termin: 14-05-2019 - 17-05-2019

Czym są targi FESPA?

FESPA to wydarzenie, które obfituje w liczne nowości zarówno w dziedzinie technologii jak i mediów do druku. Targi co roku odwiedza około 600 wystawców pochodzących z różnych stron świata. Na targach prezentowane są nowości produktowe z takich obszarów jak grafika, produkcja oznaczeń, dekoracje, opakowania czy druk na tkaninach. W 2019 roku FESPA odbędzie się w Monachium (Niemcy).

Dlaczego warto jechać na FESPA?

FESPA, to doskonała okazja, aby spotkać się z wielkimi branży LFP oraz Sign&Display. To także okazja, aby zobaczyć i przetestować najnowszą technologię druku na tekstyliach (zwaną także „nową sublimacją”) HP Stitch, której europejska premiera odbędzie się właśnie podczas FESPA 2018. Nie może Cię tam zabraknąć!

Czym jest technologia druku sublimacyjnego HP Stitch?

HP Stitch to innowacyjna technologia  (odwiedź www.hpstitch.pl) umożliwiająca bezpośredni druk na tekstyliach w wysokiej jakości. W drukarkach zastosowano rozwiązania umożliwiające uzyskanie oczekiwanego koloru szybciej i łatwiej niż w rozwiązaniach konkurencyjnych.

Dlaczego warto jechać na FESPA 2019 z Integart?

Rejestrując się zapewnisz sobie darmową wejściówkę i możliwość udziału w indywidualnych prezentacjach nie tylko na stoisku HP (prezentacja technologii HP Stitch), ale także Zund oraz Caldera. Na miejscu do Państwa dyspozycji będą nasi Przedstawiciele Handlowi.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce: Monachium (Niemcy)
  • Termin: 14.05.2019 - 17.05.2019
Rejestracja zakonczona