Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2018-03-14


Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce - edycja 6

Termin: 18-04-2018 - 20-04-2018

Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu. Warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorskiego.

Zajęcia poprowadzi Piotr Ciński – aplikator marki Arlon. Szkolenie składa się z części edukacyjnej, w której omawiane są zagadnienia teoretyczne, niezbędne do zachowania najwyższych standardów podczas aplikowania folii. Druga część skupia się na zagadnieniach praktycznych.

Podczas trzech dni szkoleniowych uczestnicy będą mieli okazję poznać folie wylewane marki Arlon oraz zasady ich poprawnej aplikacji. Wśród stosowanych folii znajdzie się także najnowszy produkt marki ARLON: SLX Cast Wrap wraz z laminatem serii 3270 Premium Cast Overlamiante. Na przykładzie tej folii Piotr Ciński zaprezentuje wszystkie zalety nowej technologii FLITE. Przekonacie się Państwo z jaką łatwością folia SLX Cast Wrap daje się repozycjonować i jak wiele komfortu w codziennej pracy może ona dać każdemu aplikatorowi.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aplikatorów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się. Koszt szkolenia wynosi 99zł netto. Płatne najpóźniej do dnia poprzedzającego szkolenie. Ilość miejsc ograniczona. Rejestracja nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.

Miejsce szkolenia:

ALMA TREND (obecnie Integart)
ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce pod Warszawą

Koszt szkolenia: 99zł netto

Rejestracja na najnowszą edycję - kliknij tutaj

Rejestracja zakonczona