Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2021-11-05


White Ink Show z HP Latex - bezpłatne warsztaty z technologii druku

Oczekiwania wysokiej jakość druku, postępująca personalizacja oraz coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń powodują, że drukarnie szukają innowacyjnych, atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych produktów, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i stworzyć dodatkową wartość dla swoich klientów.

A Ty jesteś w stanie sprostać oczekiwaniom rynku? Jesteś elastyczny w podejściu do potrzeb klientów, a przy tym jednocześnie rentowny? Skoro kluczem do sukcesu jest wyróżnianie się, otrzymaj od nas KNOW- HOW druku białym atramentem w technologii lateksowej i otwórz się na nowe wysokomarżowe obszary rynku i zostań LIDEREM.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych Warsztatach. Wspólnie dokonamy analizy aktualnych trendów, sprawdźmy, w jaki sposób wszechstronność produktowa oraz większa wydajność drukarek HP Latex serii 700/800/W wpływa na elastyczność biznesową oraz jak, przy użyciu oprogramowania PrintOS możesz kontrolować przebieg prac drukarskich zdalnie, w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca!

Poza dostarczeniem wiedzy, wzajemnie się zainspirujemy. Wybierzemy odpowiednie media, zadrukujemy je przy użyciu drukarki HP Latex 800W z białym atramentem, a następnie odpowiednio je przygotujemy i zaaplikujemy na różnych podłożach takich jak: witryny szklane (drzwi), ściany oraz elementy karoserii samochodowej.

Razem stworzymy przykładowe portfolio pełne inspiracji i możliwości zadruku białym atramentem w technologii lateksowej. Nie zapomnimy oczywiście o ekologii, która jest silną stroną drukarek HP Latex serii 700/800/W, pozwalających na produkcję bezpiecznych, bezwonnych materiałów reklamowych i dekoracyjnych ze znikomym śladem dla środowiska i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Świeże spojrzenie i gorące dyskusje to elementy obowiązkowe w branży, dlatego nie może Was zabraknąć. Nasi Inżynierowie druku oraz Eksperci ds. rynku LFP czekają na Was!

Zapraszamy na spotkania w wybranych miastach i terminach:

  • Gdańsk - 16.11.2021 (ul. Abrahama 7, 80-307 Gdańsk)
  • Katowice - 18.11.2021 (ul. Siemianowicka 7D, 40-301 Katowice)
  • Jawczyce - 19.11.2021 (ul. Piastowska 67,05-850 Jawczyce)
  • Błonie k. Wrocławia - 22.11.2021 (ul. Maszynowa 1, 55-330 Błonie)

Wszystkie spotkania zaplanowaliśmy w oddziałach Integart oraz w naszych Centrach Demonstracyjnych HP DEMO LAB. Zapewniamy spotkania w małych grupach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie trwania pandemii Covid-19. Ilość miejsc jest limitowana.

Agenda Warsztatów:

  • 09:00 - 12:00 trendy i innowacje w rynku druku z białym tuszem,
  • 12:00 - 15:00 technologia druku i finishingu.
  • 13:00 - lunch

Takich warsztatów jeszcze nie było! Wiedza - pasja - inspiracja! Przekonaj się sam czy teraz biel jest jeszcze bielsza. Wykorzystaj jej możliwości! Dla uczestników przygotowaliśmy oczywiście niespodzianki! Zarejestruj się już dziś!

Do pobrania:

Rejestracja zakonczona