Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2019-08-01


"Amazing, but true, vol.3" - warsztaty termotransferowe podczas FestiwaluDruku.pl

Termin: 18-09-2019 - 19-09-2019

Wiedza – aplikacja – dyskusja, a wszystko związane z technologią termotransferu. Interesujesz się tą tematyką, znasz i korzystasz z technologii, ale pragniesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie?

Doskonale! To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasze warsztaty. Pod okiem naszych trenerów, uczestnicy poznają możliwości jakie daje termotransfer, wskażemy jak można rozwinąć swoją dotychczasową działalność, albo jak zacząć stawiać pierwsze kroki. Nie pozwolimy zapomnieć, że termotransfer jest siłą personalizacji!

To już kolejna, tym razem 3-cia edycja warsztatów termotransferowych pt. „Amazing, but true vol.3”, które odbędą się podczas Festiwalu Druku w Warszawie w dniach 18-19 września na wyodrębnionej strefie stoiska firmy Integart sp. z o.o. Zapewnij sobie miejsce już dziś i dokonaj rejestracji. Koszt jednodniowych warsztatów wynosi 149 zł netto/os.

Zapraszamy codziennie, w godzinach 11:00-15:00.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów publikujemy tutaj.

Lokalizacja:
EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Stoisko E6, hala 3

Uwaga! Rejestracja na warsztaty nie jest jest jednoznaczna z rejestracją na targi FestiwalDruku.pl. Bezpłatne wejściówki można uzyskać na stronie internetowej organizatora targów.

Zarejestruj swój udział.

Rejestracja zakonczona