Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2016-10-18


Tydzień technologii Zund - Open October 2016

Termin: 24-10-2016 - 28-10-2016

Czwarty tydzień Open October z HP Demo Lab zostanie poświęcony urządzeniom do cięcia cyfrowego marki Zund. Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia i przetestowania maszyny Zund G3, która znajduje się na wyposażeniu centrum demonstracyjnego w Błoniach pod Wrocławiem.

Zund to znany i ceniony szwajcarski producent stołowych ploterów tnących. Obecna globalna liczba instalacji przekracza 13 000 co wskazuje na silną pozycję tej marki na rynku. Wynikiem wieloletniego kunsztu konstruktorów Zund jest stół tnąco-frezująco-bigujący G3, który łączy w sobie najnowocześniejszą technologię oraz prostą, w wielu przypadkach intuicyjną obsługę. Konstruktorzy zastosowali w maszynie uniwersalną głowicę z wymiennymi narzędziami. Dzięki niej możliwe jest dopasowywanie systemu do wielu różnych zadań ciecia, bigowania czy frezowania z udziałem najróżniejszych materiałów (także tych najtwardszych).

Zakres mediów i podłoży jakie możemy obrabiać za pomocą systemu tnącego G3 obejmuje: papiery, tapety, tkaniny, folie, bannery, OWV, siatki, płyty PCV, plexę, karton, tekturę, płyty re-board, dibond, styrodur oraz wiele innych.

Wysokowydajne narzędzia bigują i tną wszystkie powszechnie stosowane materiały opakowaniowe na poziomie jakości, który pozwala wyeliminować konkurencję. Stoły Zünd mogą wykonać wszystkie niezbędne kroki w produkcji opakowań lub oznakowania POS czy POP na jednej maszynie!

Możliwości Zunda G3 są ogromne. I o tym będzie można przekonać się podczas całego otwartego tygodnia.

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja zakonczona