Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2016-04-15


DRUPA 2016 Olimpiada branży poligrafii i druku cyfrowego

Termin: 31-05-2016 - 10-06-2016

drupa cover

Organizatorzy liczą, że impreza przyciągnie co najmniej tyle samo gości co w 2012 roku – ponad 1 800 wystawców z 52 krajów oraz ponad 300 tysięcy odwiedzających.

W czasie najbliższych targów na ekspozycję oddanych zostanie 19 potężnych hal. Jedną z hal – nr 17 – zajmie firma HP, pokazując cały przekrój swojej technologii, w tym nowości, na które wszyscy czekamy. Targi potrwają aż 11 dni co umożliwi wszystkim zwiedzającym zapoznanie się z aktualnymi trendami w obszarze maszyn i materiałów do druku, sprzętu i oprogramowania używanego we wszystkich procesach oraz etapach produkcji. Impreza ta, na niespotykaną skalę pozwala nawiązać wiele nowych kontaktów oraz dotrzeć do wiodących dostawców.

Firma HP zaprezentuje pełne portfolio maszyn i urządzeń, w tym przygotowywane specjalnie na to wydarzenie PREMIERY !! W pełnej gotowości jest również nasz zespół. Podczas całych targów firmę Integart, w hali nr 17, reprezentować będą wszyscy Przedstawiciele Handlowi z segmentu Maszyn.

Decydując się na przyjazd i wpisując się na spotkanie z Przedstawicielem Integart możesz być pewny, że nie ominą cię żadne atrakcje i pokazy zaplanowane przez HP.

Zarejestruj swój udział w targach DRUPA.
Wybierz swój dzień pobytu lub osobę, z którą chcesz się spotkać.

Termin: 31 maja – 10 czerwca 2016
Miejsce: Düsseldorf (Niemcy)

Rejestracja zakonczona