Rejestrator Online - eventy

Dodano: 2019-09-24


Oklej auto jak Mistrz - II edycja warsztatów aplikacyjnych z Avery Dennison i Integart.

Termin: 22-10-2019 - 24-10-2019

W imieniu Avery Dennison Graphic Academy oraz Integart zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji jednodniowych warsztatów aplikacyjnych - Oklej auto jak Mistrz!

Dwa dni oklejania pod okiem najlepszych aplikatorów: Rzeszów (22.10.2019)  - Gdańsk (24.10.2019)

Produkt – technologia – aplikacja. W tych blokach tematycznych warsztaty poprowadzą trenerzy: Dariusz Tondera – znany od wielu lat w Car Wrappingu, mentor marki Avery Dennison oraz Mariusz Makowski – certyfikowany aplikator Avery Dennison.

Część teoretyczna poświęcona będzie między innymi folii klasy Premium - Avery Dennison Supreme Wrapping  Film, najnowszej generacji folii z portfolio folii samoprzylepnych przeznaczonych do oklejania pojazdów. Nasi trenerzy pokażą jak stosując odpowiednie zabiegi i triki szybko i bez najmniejszych problemów spersonalizować auto, nadając mu nie tylko oryginalny i unikatowy wzór, ale także ochronić jego lakier. Przedstawimy zastosowanie laminatów oraz omówimy bogata ofertę folii do druku wielkoformatowego dedykowanego do sektora Automotive.

W części warsztatowej, podczas samodzielnej aplikacji, uczestnicy będą pracować na wylewanej folii MPI 1104 EA, którą wykorzystuje się podczas aplikacji skomplikowanych i wymagających projektów 3D oraz trudnych elementów pojazdów, takich jak nity i przetłoczenia. Poznają także laminaty serii DOL 1400Z z ulepszonymi parametrami „dopasowania się”, które są bardziej rozciągliwe i przezroczyste oraz co istotne – kompatybilne ze wszystkimi technologiami druku cyfrowego. Podczas aplikowania folii, uczestnicy będą wykorzystywać narzędzia z oferty Avery Dennison, które zaprojektowane zostały tak, aby ułatwić i usprawnić pracę każdego aplikatora, takie jak: rakle, nożyki, płyny odtłuszczający, czy poręczne pasy biodrowe do przechowywania.

Nasi trenerzy wskażą zalety i możliwości bezbarwnej, ochronnej folii Supreme Protection Film XI, umożliwiającej zabezpieczenie karoserii przed negatywnym wpływem takich czynników zewnętrznych jak błoto, piasek, kamienie czy sól drogowa. Uczestnicy przekonają się na własne oczy z jaką łatwością i szybkością aplikuje się tę folię na poszczególnych elementach karoserii.

Wszystkich zainteresowanych i specjalizujących się w oklejaniu pojazdów zapraszamy na spotkania w wybranym mieście i terminie:

  • 22 października: RZESZóW: Św. Rocha 4, Rzeszów, (firma TopMax Spa&Autodetaling)
  • 24 października: GDAŃSK: Dwóch Miast 1, Gdańsk, (Ergo Arena, wejście B3)

Obowiązuje rejestracja online.  Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 229 zł netto/os. Maksymalna ilość osób z jednej firmy: 2.

Agenda:

  • 09:00 - 09:20 - Przywitanie uczestników
  • 09:20 - 11:00 - Część teoretyczna (panel dyskusyjny)
  • 11:00 - 11:15 - Przerwa kawowa
  • 11:15 - 16:00 - Część praktyczna
  • 13:30 - 14:00 - Lunch
  • 16:00 - 16:15 - Zakończenie, wręczenie dyplomów

Zapraszamy do rejestracji. Uwaga: zgłoszenie nie jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach. Do zobaczenia!

Rejestracja zakonczona